A kézműves szakkörrel június 21-én, vasárnap tartottuk a záró programunkat a
Sári majorban. Köszönjük ezt a szép helyszínt a tulajdonosnak, Sári Antalnak.
Ezen a rendezvényen a szakkörös gyerekeken túl a szülők és nagyszülők is részt
vehettek, hasonlóan egy családi napi programhoz.
Kádárné Domán Gyöngyi a szakkör vezetője kézműves vásárral kedveskedett a
gyerekeknek. A résztvevők készíthettek karkötőt, nyakláncot (Kulcsárné Kun
Katalin hozzájárulásával), kedves kis plüss pillangót és illatzsákot. Hogy az
egészséges mozgás is részese legyen a napnak, a gyerekek „Tűz, víz, repülőt”
játszottak, kiütőztek, kötelet húztak és a fából készült játszótéren szórakoztatták
magukat. Ebédre ízletes virslis tarhonyát lehetett enni a gondos apukák
jóvoltából. A szülők és nagyszülők pedig finom inni és nassolni valóról
gondoskodtak.
Mint az ezt megelőző években is természetes környezetben; pihentető, nyugodt
hangulatban és hasznosan telt ez a délelőtt. Köszönjük a lehetőséget Kádárné
Domán Gyöngyinek a szakkör vezetőjének és a kedves szülőknek/
nagyszülőknek, akik segítettek a kirándulás szervezésében/ lebonyolításában.
Örülünk, hogy az alkotni vágyó gyerekek még a hétvégén is lelkesen részt vettek
ezen a közös kis kiránduláson.
Ezúton szeretnénk megköszönni a szakkört és az ünnepi vásárokat segítő, kreatív
szülőknek/ nagyszülőknek az egész éves támogató munkáját! Külön kiemelnénk a
sok segítségéért Képíró Juditot, Gyuricska Erikát, Szilágyi Máriát, Tóth-Vanka
Juditot, Képíróné Nagy Katalint, Leis Veronikát és Molnár- Markovics Anitát.
Batta Katalin






