Hírek Versenyek

Diákolimpia Országos Egyéni Atlétika Verseny 2018. május 28., 31.

Győrben rendezték meg a Diákolimpia Országos Egyéni Atlétika Versenyét, melyre két tanulónk is bejutott: Mészáros Nóra (7. B – 600 m-es síkfutásban) és Simon Máté (8. B – súlylökésben), mivel a megyei fordulón ők bizonyultak a legjobbnak.

Nagyon erős volt a mezőny, hiszen sok sportiskolás is részt vett a versenyen. Mészáros Nóra több, mint egy másodpercet javított a megyei eredményén, és így a rajtlistás 13. helyről indulva az erős 10. helyet szerezte meg 24 futó közül.

Simon Máté pedig a rajtlistás 27. helyről ugrott előre a 18-ra.

GRATULÁLUNK A FANTASZTIKUS EREDMÉNYEIKHEZ!!

Mészáros Nóra edzője Sós Barnabás, kísérőtanára Batta Katalin volt.

Simon Mátét Dobos Judit tanárnő készítette fel nagy szakértelemmel, és kísérte el a versenyre.

A helyszín az Olimpiai Sportpark volt, amely egy első osztályú sportlétesítmény; és kiváló rendezéssel bonyolították le a rendezvényt.